پیاده سازی سیستم ISO در کرج

پیاده سازی سیستم ISO در کرج در ایزو دیاکو

پیاده سازی سیستم ISO در کرج به چه معناست؟

زمانی که یک کسب و کار در کرج تصمیم می گیرد که درهای پیشرفت را به روی خود بگشاید، یکی از مسیرها اخذ ایزو معتبر و زیر نظر سازمان ملی استاندارد ایران است. شرکت ها و سازمان ها با اتکاء به نیروی محرکه ای که گواهینامه ایزو در اختیار آن ها قرار می دهد، قادر خواهند بود تا سهم بیشتری از بازار را در تصاحب خود بگیرند.

در سایر مقالات در مورد منطقه اقتصادی شهر کرج و بازار منحصر به فرد آن بسیار صحبت شده است، در این مقاله قصد داریم تا نحوه پیاده سازی سیستم ISO در کرج را شرح دهیم.

فرض می کنیم که شما به عنوان یک مدیر عامل یا صاحب یک کسب و کار نیاز به اخذ استاندارد ایزو در کرج دارید، برای این منظور به یک نمایندگی ایزو در کرج مراجعه کرده و اقدام به درخواست دریافت گواهینامه ISO در کرج از آن مرکز نمایید. پس از ارائه درخواست صدور گواهینامه ایزو به مرکز صدور مورد نظر، مشاور ایزو برای استقرار ایزو به سازمان یا شرکت شما مراجعه کرده و پیشنهادات و برنامه های لازم را ارائه می دهد.

مشاور ایزو کیست و چه می کند؟

شرکت های صدور ایزو و یا شرکت های مشاوره ای ایزو برای استقرار استانداردها با حضور در سازمان برنامه های لازم را به مدیریت ارائه داده و بندهای مورد استثناء را بررسی و شرح می دهد. مشاور ایزو بندهای استاندارد را موضوع فعالیت و ظرفیت های سازمان مطابقت داده و برنامه ای مدون برای پیاده سازی سیستم ISO در کرج تهیه می کند.

این برنامه پیاده سازی سیستم ISO در کرج حاوی دستورالعمل هایی برای نحوه استقرار استاندارد و بندهایی است که با موضوع سازمان سازگاری نداشته و باید مستثنی شوند. پس از تهیه برنامه پیاده سازی سیستم ISO در کرج برای شرکت، نوبت به عملیاتی کردن آن می رسد. برای عملی کردن برنامه پیاده سازی مشاور باید در سازمان حضور داشته و تمام فرایندهای فعلی را به دقت مطالعه کرده و نسبت به برنامه فرایندها را بهبود ببخشد. برای این منظور مشاور با حضور در سازمان در جلسات با مدیران مجموعه برنامه ها را جزء به جزء مرور مرده و امکانات لازم برای عملیاتی کردن آن را مشخص کند.

در مقابل مدیران نیز باید امکانات لازم برای پیاده سازی و هزینه استقرار ایزو را برآورد کرده و برای آن برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

پیاده سازی سیستم ISO در کرج چه مراحلی دارد؟

برای پیاده سازی استاندارد مشاوره علاوه بر ارائه برنامه آماده سازی، می بایست سازمان را برای انجام ممیزی ها نیز مهیا کند. پس میتوان گفت پیاده سازی استاندارد شامل 2 مرحله کلی مطابقت سازی و ممیزی است.

مشاور بندهای استاندارد را با فرایندهای سازمان مطابقت داده و بنابر نقاط اشتاک و اختلاف دستورالعمل هایی به مدیریت ارشد  ارائه می دهد. زمانی که مشاور تغییرات لازم را در شرکت ایجاد کرد، حال زمان ممیزی رسیده است.

ممیزی به این معنی است که بررسی شود که بندهای مندرج در متن استاندارد در سازمان مستقر شده اند یا خیر. شرکت های صدور ایزو بعد از پایان کار مشاور سازمان را از نظر مطابقت با الزامات استاندارد بررسی می کند تا احراز کند که آیا واجد شرایط دریافت گواهینامه ایزو است یا خیر. پس از آنکه شرایط پیاده سازی سیستم ISO در کرج احراز شد، سازمان موفق به کسب و ثبت گواهینامه ISO در کرج می شود.

برای پیاده سازی ایزو در کرج به کچا مراجعه کنیم؟

هلدینگ بین المللی دیاکو در کرج یکی از معتبر ترین شرکت های ایزو دهنده در کرج خدمات مشاوره ای ایزو و همچنین پیاده سازی استانداردهای ایزو را به شهروندان کرج و دیگر هم میهنان ارائه می دهد. کافیست برای خدمات مشاوره ای، اخذ ایزو ارزان، درخواست صدور و  اخذ فوری گواهینامه ایزو، همچنین گواهینامه های فوری دیگر مانند اخذ فوری گواهینامه ایزو 9001 و یا صدور و اخذ فوری گواهینامه IMS با شماره های تماس مجموعه در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق واتسپ مشاوره رایگان نیز دریافت کنید.

2 دیدگاه در پیاده سازی سیستم ISO در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO