دریافت ایزو در کرج

دریافت ایزو در کرج با ایزو دیاکو

دریافت ایزو در کرج در ایزو دیاکو

استان البرز و شهر کرج به دلیل همجواری با پایتخت و پذیرش مهاجرین از سراسر کشور، بازار ی با انواع و اقسام مشتریان و طیف گسترده ای از تقاضا ها را دارد. شهر کرج که در دهه های اخیر به یک کلان شهر تبدیل شده است، بازاری متونع از تقاضا و عرضه دارد. مردم و مشتریان در کرج با دسترسی به انواع کالاها و خدمات باکیفیت به صورت وسواس گونه ای نسبت به کیفیت آن ها حساس بوده و در انتخاب نکته سنج هستند.

کسب و کارهایی که در این منطقه مشغول به کار هستند به این نکته واقف هستند که چنانچه قصوری در خدمت یا محصول ارائه شده از جانب آن ها وجود داشته باشد به سرعت از سبد خرید مشتریان حذف شده و محکوم به شکست هستند. بنابراین سازمان ها و شرکت ها باید هوشیار باشند تا تهدیدها را تبدیل به فرصت کرده و از آن ها به نفع خود استفاده کنند.

گواهینامه ایزو چگونه به کسب و کارها یاری می رساند؟

اخذ استاندارد ایزو در کرج می تواند موچب پیشرفت مشاغل شود، اما چگونه؟!

کسب و کارها می توانند با دریافت گواهینامه ISO در کرج به جامعه مشتریان این پیام را برسانند که محصول یا خدمتی که از سوی این شرکت ارائه شده است، از نظر کیفی مورد بررسی و ارزیابی های لازم قرار گرفته و بهترین نوع خود است. در وقع برخورداری از این گواهینامه به این معنی است که محصول مورد ارزیابی هایی در کلاس جهانی بوده است و برای جلب رضایت مشتریان تلاش شده است.

در بازاری که مشتریان و رضایت آنان علتی مهم در موفقیت یا شکست یک شرکت است، بایستی اولویت را در جلب رضایت مشتریان فعلی قرار داده و بعد از ان به دنبال جذب مشتریان جدید بود. دریافت ایزو در کرج موجب می شود که مشتریان فعلی به سازمان وفادار مانده و خود به صورت شبکه ای سازمان را به دیگران معرفی کنند. این دقیقا همان هدق متعالی است که هر سازمانی برای رسیدن به آن در تلاش است.

دریافت ایزو در کرج به کسب و کار شما کمک می کند که با اخذ استانداردهای بین المللی از مزایای اخذ ایزو بهره مند شده و قادر خواهید بود سهم بیشتری از بازار را داشته باشید.

دریافت ایزو در کرج چه مراحلی دارد؟

مشاوران ایزو دیاکو همواره با این سوال از سوی کاربران و متقاضیان مواجه هستند که دریافت ایزو در کرج چه مراحلی دارد. برای پاسخ به این سوال باید در ادامه با ما همراه باشید.

1.برقراری الزامات استاندارد

ابتدا باید الزامات استاندارد مورد نظر را در سازمان پیاده سازی کرد. هر استاندارد شامل دستورات و الزاماتی است که برای دریافت آن باید اجرایی شوند.

معمولاً برای پیاده سازی استانداردها باید از یک شرکت مشاور ایزو کمک گرفت. مشاوران شرکت های مشاوره ای ایزو به صورت تخصصی به پیاده سازی الزامات استانداردها در شرکت ها می پردازند و این دستورات را عملیاتی می کنند.

2.مراجعه به موسسات صدور گواهینامه ایزو

حال شرکت متقاضی باید به یکی از مراکز صدور گواهینامه معتبر ایزو در کرج مراجعه و درخواست خود مبنی بر دریافت ایزو در کرج را ارائه دهند. توجه شود که مراکز صدور یا CB باید از اعتبار لازم برخوردار باشند.

3.انجام ممیزی اولیه در دریافت ایزو در کرج

پس از درخواست دریافت ایزو در کرج متقاضی یک برنامه ممیزی دریافت می کند که مطابق آن روند اجراب الزامات استاندارد در سازمان مورد بررسی و پایش قرار می کیرد. در پی آن در صورت مشاهده عدم انطباق مشاور ایزو باید این نقاط عدم انطباق را به اطلاع سازمان رسانده و برای رفع ان پیشنهاداتی ارائه دهد. بعد از این که ممیزی ها به طور دقیق انجام شد و نتیجه دلخواه از آن حاصل شد، گواهینامه ایزو صادر می شود.

مطابق اعلام سازمان جهانی استاندارد سازی ISO گواهینامه ها برای مدت 3 سال اعتبار دارند و پس از 3 سال باید برای تمدید گواهینامه ایزو  اقدام کرد. در شمان تمدید سازمان مجدداً مورد ممیزی قرار می گیرد که اصطلاحاً ممیزی مراقبتی نام دارد. همچنین ممیزی مراقبتی برای آن است که پایداری الزامات استاندارد مورد نظر در سازمان بررسی شود و ارزیابی شود که آیا سازمان به الزامات استاندارد پایبند مانده است یا خیر.

نوع دیگری از استانداردها هستند که در دسته گواهینامه ایزو بدون ممیزی جای می گیرند. دریافت ISO در کرج بدون ممیزی به اسن معنی است که برقراری استانداردهای استاندارد در سازمان مورد ارزیابی قرار نمیگیرد. گواهینامه بدون ممیزی در برخی موارد ممکن است مشابه اخذ فوری گواهینامه ایزو باشد.

دریافت ایزو در کرج چه شرایطی دارد؟

  • مجوزهای حکومتی برای سازمان متقاضی
  • موجودیت حقوقی سازمان
  • مشغول به کار یا در شرف راه اندازی باشد
  • مطابق قوانین ملی و حکومتی باشد
  • الزامات استاندارد پیاده سازی شده باشد.

مدارک لازم برای دریافت ایزو در کرج

برای دریافت گواهینامه ایزو در کرج مدارک زیر لازم است :

  • مدارک فنی و تخصصی

مستندات لازم در مورد روش های اجرایی و فرم ها و دستورالعمل های لازم تهیه شود. همینطور مشاور ایزو این مدارک را باید با کمک متقاضی تکمیل کند.

  • حقوقی و حاکمیتی

همانطور که گفته شد برای صدور گواهینامه ایزو در کرج سازمان باید از لحاظ حقوقی و حاکمیتی وجود داشته باشد و برای این منظور باید مدارک و مستندات لازم ارائه شود. مانند علامت تجاری و اسناد ثبتی

برای دریافت گواهینامه ISO در کرج به کجا مراجعه کنیم؟

در انتهای این مطلب میخواهیم هلدینگ بین المللی دیاکو را به عنوان یکی از شرکت های ایزو دهنده در کرج معرفی کنیم که سالهاست در این زمینه فعالیت دارد. مجموعه دیاکو با تیم پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی نیاز مشتریان و هم میهنان است. برای بهره گیری از مشاوره رایگان ایزو دیاکو می توانید با شماره های تماس مجموعه ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

2 دیدگاه در دریافت ایزو در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO