اخذ گواهی نامه ایزو در کرج

اخذ گواهی نامه ایزو در کرج با ایزو دیاکو

اخذ گواهی نامه ایزو در کرج با ایزو دیاکو

با آگاهی از منافع و مزایای اخذ ایزو می توانید برای اخذ فوری گواهینامه ایزو به تیم ایزو دیاکو مراجعه نمایید. ما در هلدینگ دیاکو با سابقه طولانی در زمینه صدور و اعطای گواهینامه ایزو ، با تسلط بر تمام پیچ و خم های مسیر اخذ گواهی استاندارد ایزو می توانیم به خوبی متقاضیان را همراهی کرده و به کسب و کار آنان رونق تازه ای ببخشیم.

واحد صدور ایزو در هلدینگ دیاکو با مشاوره رایگان از طریق تلفن و مراجعه حضوری در خدمت مشتریان عزیز است، تا با کسب اطلاعات تکمیلی نسبت به انتخاب گواهینامه مورد نظر خودو اخذ گواهی نامه ایزو در کرج هوشمندانه تر عمل کنند.

گواهینامه ایزو چرا مهم است؟

داشتن ایزو برای شرکت از جنبه های مختلفی اهمیت دارد که چند مورد را با هم بررسی خواهیم کرد :

  • شرکت را در مسیر رسیدن به اهداف قرار می دهد.
  • فعالیت های درون سازمانی را شفاف کرده و فرصت ها را در کانون توجه قرار می دهد.
  • از اشتباهات پیشگیری می کند.
  • راندمان کار را در سازمان افزایش می دهد.
  • موجب افزایش رضایت مشتری و کارفرما می شود.
  • سبب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود.

ایزو چه مزایایی دارد؟

  • صرفه جویی در هزینه های سازمان : ایزو با یکپارچه سازی فرایندها و مدیریت خطرات، هزینه ناشی از اشتباهات را کاهش می دهد.
  • افزایش رضایت مشتری : زمانی که کیفیت محصولات و خدمات افزایش یابد، مشتریان نیز با رضایت خاطر بیشتری اقدام به خرید می کنند.
  • راهیابی به بازار های بزرگتر : کسب و کار ها و صنایع می توانند با کسب گواهینامه ایزو و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات خود به بازارهای بزرگتر و حتی جهانی راه بیایند.
  • ارتقاء در تعامل با محیط زیست : داشتن گواهینامه ایزو می تواند در رفتار سازمان با محیط زیست اثر گذار باشد.

چرا اخذ گواهی نامه ایزو در کرج اهمیت دارد؟

استان البرز و به وبژه شهر کرج با جمعیتی اغلب مهاجر و رو به رشد، بستر مناسبی برای کارآفرینی و ایجاد مشاغل جدید است. از همین رو در این منطقه شرکت ها و کسب و کارهای گوناگونی همه روزه شروع به کار می کنند. می توان نتیجه گرفت که در منطقه شهر کرج بازار به شدت رقابتی و پر تلاطم است. کسب و کارها می باست در این شرایط دشوار به دنبال ایجاد مزیت های رقابتی برای خود باشند تا بتوانند مشتریان را به خود جذب کنند.

یکی از این مزیت های رقابتی می تواند دریافت گواهینامه ISO در کرج باشد، چرا که با اخذ استاندارد ایزو در کرج می توانند نظر و اعتماد مشتریان را جلب کرده و سهم بیشتری از بازار را تصاحب کنند.

اخذ گواهی نامه ایزو در کرج به کسب و کارها کمک می کند تا در زمینه کیفیت محصولات و خدمات ارتقاء یافته و پیشرفت چشم گیری داشته باشند.

شرایط اخذ گواهی نامه ایزو در کرج چگونه است؟

برای اخذ گواهی نامه ایزو در کرج سازمان باید شرایط خاصی را دارا باشد، از جمله این شرایط این که سازمان یا کسب و کار باید راه اندازی شده باشد یا به زودی راه اندازی شود. همچنین شرکت باید مجوزهای فعالیت خاص حوزه خود و مجوزهای حاکمیتی لازم را داشته باشد. دیگر شرط لازم برای دریافت سازمان مطابق قوانین کشور عمل کند.

زمانی که همه شرایط فوق محقق شد سازمان می تواند برای دریافت ایزو درخواست خود را ارائه دهد.

برای اخذ گواهی iso در کرج چه مدارکی لازم است؟

مشاغل برای دریافت گواهینامه ایزو باید مدارک خود را به شرکت های ایزو دهنده در کرج ارائه دهند تا با بررسی آن ها بتوانند مراحل را تا دریافت ایزو طی کنند. این مدارک، مدارک فنی و جوازها را شامل می شود. مدارک فنی در حقیقت مستندات تخصصی مربوط به حوزه فعالیت شرکت و جوازها نیز مجوزهای دریافتی برای فعالیت است.

اخذ گواهی نامه ایزو در کرج از کجا؟

هلدینگ بین المللی دیاکو یکی از مراکز صدور گواهینامه معتبر ایزو در کرج است که با بیش از یک دهه تجربه در زمینه صدور گواهینامه های بین المللی است که می تواند با همراهی مشتریان تا پایان کار همراه آنان باشد و پس از صدور ایزو برای پشتیبانی و تمدید آن نیز قبول مسئولیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO