گواهینامه ISO در کرج

گواهینامه ISO در کرج در ایزو دیاکو

گواهینامه ISO در کرج

صاحبین کسب و کار به خوبی به این حقیقت واقف هستند که اخذ گواهی استاندارد در کرج می تواند به عنوان یک سکوی پرتاب در مسیر پیشرفت باشد. مشاغل با بهره مندی از مزایای اخذ ایزو می توانند خود را در ابعاد گسترده به مشتریان معرفی کرده و بازار خود را توسعه دهند. این موضوع سبب شده است تا متقاضیان صدور گواهینامه بین المللی ایزو در کرج به شکل روز افزون افزایش یابند. دریافت گواهینامه ISO در کرج موجب می شود تا مشاغل حرفه ای تر و قابل اعتماد تر شناخته شوند و مشتیان بتوانند آن ها را به عنوان یک برند مسئولیت پذیر در قبال خود در نظر بگیرند.

بنابراین می توان گفت اخذ استاندارد ایزو در کرج می تواند یکی از پایه ای ترین ارکان شروع یک حرفه باشد و هرچه زودتر اتفاق بیفتد به مراتب تاثیر بیشتری در روند رشد کسب و کار دارد.

اما پیش از هرچیز بهتر است بررسی کنیم که ایزو دقیقاً چیست؟

ایزو چیست؟

سازمان جهانی استاندارد سازی ISO با تدوین برنامه های همه جانبه سعی بر آن داشته تا روند تولید و اراه محصولات و خدمات را در دنیا یکپارچه کند. به طوری که در سراسر دنیا تولید یک محصول مشخص فرایند یکسانی داشته باشد. این برنامه مدون و دقیق در واقع همان گواهینامه ایزو است. این گواهینامه به منزله سندی است دال بر اینکه سازمان ها و صنایع از یک برنامه جهانی برای ارائه خدمات خود بهره می برند.

گواهینامه ایزو چند نوع است؟

گواهینامه های ایزو به صورت کلی به دو دسته عمومی و تخصصی تقسیم می شوند. گواهینامه های عمومی همان طور که از اسمشان پیداست برای تمامی موضوعات کاربرد داشته و تمام مشاغل را در بر می گیرند.

گواهینامه های تخصصی اما به صورت خاص روی یک حوزه تمرکز دارند و تنها در مورد آن موضوع دستورالعمل ارائه می دهند.

از نظر کارشناسان تمامی مشاغل و حرفه ها دست کم به گواهینامه های عمومی نیازمندند اما گواهینامه های تخصصی در برخی موارد نیز ضروری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع گواهینامه ISO در کرج می توانید با مشاوران ایزو دیاکو در تماس باشید.

از کجا ایزو تهیه کنیم؟

شرکت های گواهی کننده ایزو در ایران بسیار متعدد هستند. زمانی که متقاضی با گشت و گذار در اینترنت برای اخذ ایزو به دنبال یکی از شرکت های ایزو دهنده در کرج است با تعداد بسیار زیادی از اینگونه شرکت ها مواجه می شود که هریک داعیه صدور گواهینامه معتبر ایزو در کرج را دارند. اما این میان مشتری باید هوشیار باشد و به هر ادعایی صحه نگذارد.

برای اینکه بتوانیم یک گواهینامه ISO در کرج تهیه کنیم که اعتبارات لازم را دارا باشد باید بدانیم به کجا مراجعه کنیم. اما پیش از آن باید بدانیم شرکت های این حوزه چگونه کار می کنند.

شرکت های ارائه گواهینامه ISO در کرج و در سراسر ایران به صورت مستقل عمل می کنند. مستقل از این منظر که برای شروع فعالیت نیازمند جوازهای خاصی نیستند و نظارتی روی آن ها وجود ندارد. اما این بدین معنا نیست که همگی آن ها گواهینامه معتبر صادر می کنند. در واقع روند صدور گواهینامه ISO در کرج پیچیده تر از آن است.

مراکز صادر کننده گواهینامه های بین المللی اصطلاحاً CB نام دارند، CB ها باید از مراجع مشخصی اعتبار لازم را دریافت کنند. این مراجع را بدنه اعتبار دهی یا AB می نامند.ABها به دو دسته عمده IAF و ASCB تقسیم می شوند. این کمیته ها هر کدام زیر نظر سازمان جهانی استاندارد سازی از سازمان های استاندارد هر کشوری عضو گیری می کنند. سازمان های استاندارد هر کشور نماینده قانونی و غیر مستقیم سازمان ایزو در کشور خود هستند. در ایران نیز سازمان ملی استاندارد ایران از این وجاهت برخوردار است.

سازمان استاندارد به طور غیر مستقیم از طرف سازمان جهانی استاندارد سازی می تواند مراکزی را برای صدور گواهینامه ISO در کرج و در سراسر ایران تایید صلاحیت کرده و به آن ها اعتبار دهد. بنابراین مراکز صدور برای این که بتوانند گواهینامه معتبر صادر کنند باید ابتدا از غربال سازمان ملی استاندارد ایران عبور کنند. می توان چنین نتیجه گرفت که موسسات اخذ ایزو اگر زیر نظر سازمان استاندارد نباشند در واقع صلاحیت صدور ایزو را نیز نخواهند داشت.

برای اخذ گواهینامه ISO در کرج به کجا مراجعه کنیم؟

هلدینگ دیاکو سالهاست با تربیت کارشناسان مجرب در صدور و اخذ ایزو پیشتاز است. این مجموعه به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های مشاوره ای ایزو در کرج تا کنون بیش از هزاران گواهینامه را صادر و پشتیبانی کرده است. اگر شما نیز در کرج به دنبال یک مشاور ایزو تمام عیار هستید، مشاوران ایزو دیاکو انتخاب شماست. کارشناسان ما از ابتدا تا صدور همراه شما بوده و بعد از صدور نیز برای پشتیبانی و تمدید آن نیز در کنار شما خواهند بود.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان ایزو دیاکو می توانید با تلفن های مجموعه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO