مشاوره گواهینامه ایزو ISO در کرج

مشاوره گواهینامه ایزو ISO در کرج با ایزو دیاکو

مشاوره گواهینامه ایزو ISO  در کرج

سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزو در سوئیس واقع شده است ، این سازمان  در 147 کشور فعال و دفتر مرکزی آن در ژنو واقع شده است .

ایزو به عنوان یک سازمان نظارتی بر شرایط کسب و کار و کیفیت سازمان ها عمل میکند و وظیفه تایید صدور و اخذ گواهینامه های ایزو تولیدات و خدمات شرکت ها را بر عهده دارد .

اکثرا سازمانهایی که جهت اخذ گواهینامه ایزو فوری اقدام میکنند برای شرکت در مناقصات و مزایده های داخلی و یا صادرات کالای خود به خارج از ایران میخواهند اقدام کنند .

سازمان ها میتوانند گواهینامه ایزو فوری را درخواست دهند و در مدت زمان یک هفته تا ده روز کاری دریافت کنند.

جهت پیاده سازی و مشاوره حضوری میتوانند با کارشناسان ما در ارتباط بوده و امور مربوطه را در کوتاه ترین مدت زمان به سرانجام خواهیم رساند.

ما بر این باوریم که کارفرما و تمام پرسنل سازمان مورد نظر با شناخت فرصت ها و شناخت صحیح فرآیند ها و ارتقای محیط سازمانی در جهت بهبود فرآیند و بهره وری حرکت نموده و گامی در مسیر موفیت و تولید و کیفیت بهتر خواهند داشت .

لازم به ذکر است که زمان و میزان هزینه جهت مشاوره گواهینامه ایزو ISO  در کرج متفاوت است .

مثلا سازمانی که درخواست اخذ فوری گواهینامه IMS  را دارد با گواهینامه ایزو 9001  متفاوت خواهد بود و به صورت حضوری و یا آنلاین مشاوره قابل اجرا میباشد .

و در نهایت مدرکی معتبر از طریق سازمان مربوطه به متقاضی و شرکت درخواست دهنده ارائه خواهد شد

صدور گواهینامه معتبر و مشاوره آن در ایران چه شرکتهایی میباشند؟

در ایران سازمان های متفاوتی هستند که در رابطه با صدور و مشاوره گواهینامه ایزو ISO  در کرج فعالیت میکنند ، خدمتتان توضیح میدهیم که سازمان اعتبار دهنده به مرجع صدور ایزو در ایران کیست؟

سازمانی که در ایران مجوز اخذ گواهینامه ایزو استاندارد را میدهد و در رابطه با مشاوره گواهینامه ایزو و صدور معتبر آن اقدام میکند مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI  است .

اکثر صنف هایی که در رابطه با تولید و یا خدمات رسانی پزشکی ، پالایشگاهی و …. فعالیت دارند توصیه میشود که درخواست گواهینامه استاندارد ایران تحت عنوان  NACI را  درخواست دهند .

شما میتوانید با برقراری ارتباط با تیم فنی ایزو دیاکو مشاوره گواهینامه ایزو ISO  در کرج را دریافت و جهت اخذ گواهینامه استاندارد ایران و مشاوره گواهینامه ایزو اقدام نمایید .

جهت درخواست و اخذ مشاوره گواهینامه ایزو و صدور آن به چه مدارکی نیاز است؟

موضوع مهمی که اکثر سازمان ها و متقاضیان دارند این سوال است که برای اخذ گواهینامه ایزو به چه مدارکی نیاز است؟

شما جهت دریافت گواهینامه و پیاده سازی ایزو مد نظر خود باید باید توسط یک سازمان تایید شده ممیزی و حسابرسی شوید .

مدارک را باید در اختیار مشاور ایزو قرارداده و الزامات سیستم را در مجموعه خود مستند سازی کرده و مراحل را جهت دریافت گواهینامه ایزو معتبر طی کنید .

مشاوره گواهینامه ایزو ISO  در کرج به شما کمک میکند در مدت زمان کوتاهی این فرآیند را طی کرده و با حداقل هزینه گواهینامه ایزو معتبر دریافت نمایید .

ممکن است سازمان شما ریسک این مورد که گواهینامه ایزو توسط مسئولان مناقصه تایید نگردد را قبول نکند ولی ما به شما این تضمین را میدهیم در صورت رد شدن قیمت ایزو صادر شده را به شما عودت داده و هزینه پرداخت شده را به شما برگردانیم .

مشاور ایزو باعث میشود شما و سازمانتان در زمان و هزینه صرفه جویی لازم را داشته باشید و همچنین یک مشاور ایزو روند اخذ گواهینامه های ایزو را به درستی میشناسد و کمک قابل توجهی میتواند برای شما باشد.مشاوره ایزو باید شایستگی خود را به سازمانها ثابت کند و بر اساس سوابق و مهارت و دانش خود پیشرفت های لازم را داشته باشد .

بنیان اولیه و عمومی تمامی ایزوها  استاندارد ایزو 9001  میباشد…

که اکثر سازمان ها برای پیاده سازی الزامات خود از آن استفاده مینمایند .

برای اخذ فوری گواهینامه ایزو9001  و سایر ایزوها میتوانیدبا شماره تماس های 02632212530 و 09364422550  تماس حاصل فرمایید .

توسط کارشناسان مربوطه راهنمایی های اولیه صورت میپذیرد و مراحل تکمیل فرم اخذ ایزو را طی کرده و در کوتاهترین زمان درخواست شما ثبت و گواهینامه های مد نظرتان صدور و خدمت شما تحویل داده میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی