اخذ ایزو در هرمزگان

اخذ ایزو در هرمزگان با ایزو دیاکو

اخذ ایزو در هرمزگان با ایزو دیاکو

ایزو دیاکو این امکان را برای هم وطنان از جای جای ایران فراهم کرده است تا بتوانند در اسرع وقت گواهینامه معتبر ایزوی خود را دریافت کرده و آن را در جهت رشد و توسعه کسب و کار خود به کار بگیرند. هلدینگ دیاکو با ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان بهترین گزینه را برای هر مجموعه معرفی و برای صدور آن به سازمان یاری می رساند.

اما چرا هرمزگان ؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا کمی در مورد استان هرمزگان بیشتر بدانیم.

موقعیت شناسی

استان هرمزگان یکی از استان‌های جنوبی کشور است که در شمال تنگه هرمز قرار دارد و قطب گردشگری و اقتصادی کشور است. این استان حدود ۶۸هزار کیلومتر مربع مساحت دارد که از این جهت هشتمین استان کشور است. این استان چندین جزیره مسکونی و غیر مسکونی را نیز شامل می شود. جزایر استان هرمزگان عبارتند از :

 • جزیره قشم
 • جزیره ابوموسی
 • جزیره کیش
 • جزیره لاوان
 • جزیره هندرابی
 • جزیره شیدور (ماران)
 • جزیره لارک
 • جزیره هرمز
 • جزیره هنگام
 • جزیره تنب بزرگ
 • جزیره تنب کوچک
 • جزیره سیری
 • جزیره فرور بزرگ
 • جزیره فرور کوچک

بندرعباس یه عنوان مرکز استان هرمزگان از اهمیت بالایی برخوردار است. این شهر مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی بوده و نقش مهمی در اقتصاد و گردشگری استان دارد. همچنین استان هرمزگان به عنوان مهره ای مهم در صنایع نفتی، پالایشگاهی، فولاد، آلومینیوم و بسیاری از صنایع دیگر شناخته می شود. همین اهمیت موجب شده است تا استان هرمزگان به عنوان منطقه ای مهم در تجارت و صنعت شناخته شود و بسیاری از کارآفرینان و تجار به پتانسیل این استان جذب شوند.

اما این تنها نصطه قوت استان هرمزگان نیست. این استان در زمینه کشاورزی و باغداری نیز نقش مهمی ایفا می کند. شغل غالب در این استان کشاورزی و باغداری است که همین موضوع باعث شده تا سهم بزرگی از یازار صیفی جات و میوه جات کشور را برای خود کند. از محصولات کشاورزی استان هرمزگان می توان به ذرت و گندم و از محصولات باغی آن نیز به انواع نارنگی و پرتقال و خرما اشاره کرد.

استان هرمزگان منطقه ای غنی از معادن و منابع طبیعی نیز بوده و در این زمینه هم از مناطق استزاتژیک به شمار می رود. معادن کرومیت و خاک سرخ از مهمترین این معادن هستند.

همچنین استان هرمزگان به دلیل همجواری با خلیج فارس نقش بسیار مهمی در حمل و نقل دریایی دارد و با علام جزایر قشم و کیش به عنوان منطقه آزاد تجاری سود سرشاری به این استان سرازیر شده است. بندر شهید رجایی نیز به عنوان یک بندر تجاری و گمرکی دروازه ورود کالا به ایران بوده و از این جهت نیز بسیار سود آور است. به همین دلایلی که بر شمرده شد می توان هرمزگان را پایتخا تجاری کشور دانست و این تعبیر دور از واقعیت نیست.

ناگفته پیداست که اخذ ایزو در هرمزگان تا چه اندازه می تواند دارای اهمیت باشد و برای بسیاری از مشاغل ضروری به نظر می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ایزو در هرمزگان می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

اخذ ایزو در هرمزگان چه ضرورتی دارد؟

همانطور که گفته شد با پتانسیل بسیار بالای این استان، می توان آن را بستری مناسب برای کارآفرینی و گسترش و توسعه کسب و کارهای کوچک به شمار برد. این موضوع باعث سرازیر شدن سرمایه ها و نیروی کار از اطراف و جای جای این کشور شده است که همگی آگاه از این فرصت برای رقم زدن آینده ای بهتر به این استان آمده اند.

اما این گروه ها برای تضمین آینده خود باید در ابتدای راه قدم های محکمی برای تثبیت جایگاه خود در بازار پر رقابت این منطقه بردارند. یکی از این اقدامات اخذ ایزو در هرمزگان است که با برخورداری از آن می توان بین رقبا قد علم کرد.

خدمات ایزو دیاکو برای اخذ ایزو در بندرعباس

ایزو دیاکو با امکان صدور غیر حضوری گواهینامه ها می تواند صفر تا صد مراحل صدور ایزو را از معرفی مشاور ایزو تا ممیزی و ارسال گواهینامه را انجام داده و برای هم وطنان از سراسر ایران قابل دسترس است. همین موضوع سبب شده است تا هم میهنان از استان هرمزگان نیز علاقه مند به همکاری با این مجموعه بوده و از مشاوره رایگان آن بهره مند شوند. همچنین مشاوران و کارشناسان ایزو دیاکو با بررسی تمام و جوانب و نیازهای یک سازمان مجموعه ای از بهترین و کاربردی ترین گواهینامه ها را پیشنهاد داده و برای صدور هر یک مشاوره و راهنمای رایگان در نظر گرفته اند.

برای اخذ ایزو در هرمزگان به کجا مراجعه کنیم؟

هلدینگ بین المللی دیاکو با سابقه بیش از 2 دهه فعالیت در زمینه صدور گواهینامه بین المللی ایزو حالا این افتخار را دارد که با گسترش خدمات خود به سراسر کشور پاسخ گوی نیاز هم وطنان باشد. این مجموعه با ارائه مشاوره رایگان در زمانه اخذ ایزو در هرمزگان بهترین همراه برای مسیر توسعه کسب و کارها بوده و می تواند تکیه گاهی مطمئن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اخذ ایزو و دیگر سوالات مروبوطه می توانید با شماره های تماس مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO