اخذ ایزو در قم

اخذ ایزو در قم با ایزو دیاکو

اخذ ایزو در قم با ایزو دیاکو

موسسه دیاکو در واحد صدور گواهینامه ایزو (ایزو دیاکو) سالهاست که با ارائه خدمات صدور ایزو در شهرستان ها در این زمینه نامی معتبر برای خود رقم بزند. موسسه دیاکو با ارائه سرویس صدور ایزو در کرج در صدد آن است که خدمات خود را در سطح کشور گسترده تر کرده و در همین راستا در بسیاری از استانها نیز خدمات ارائه می دهد. اخذ ایزو در اصفهان و همچنین اخذ ایزو در رشت تنها بخشی از این فهرست است.

موقعیت شناسی قم

قم با جمعیتی افزون بر 2 میلیون نفر در 120 کیلومتری جنوب تهران واقع شده است و هفتمین کلانشهر کشور به شمار می رود.

از قم به عنوان پایتخت مذهبی و قطب فرهنگی ایران نیز یاد می شود. همچنین این شهر به عنوان یکی از تولید کنندگان معارف دینی در کشور نیز حضور پر رنگی در این عرصه دارد.

از منظر مذهبی نیز این شهر موقعیت ویژه ای دارد چرا که مدفن مطهر حضرت فاطمه معصومه بوده و بسیاری از علما و بزرگان مذهب شیعه نیز در این شهر ساکن هستند.

همچنین شهر قم مکان ها و سرمایه های تاریخی زیادی دارد و از منظر گردشگری غیر مذهبی نیز موقعیتی ویژه ای برای علاقه مندان به تاریخ و هنر دارد.

چرا اخذ ایزو در قم اهمیت دارد؟

با توجه به جایگاه قابل تاملی که قم در بین شهرهای ایران اسلامی دارد می توان حدس زد که قم میتواند در اقتصاد و تجارت نیز حرفی برای گفتن داشته باشد. اقتصاد شهر قم تلفیقی از صنعت، گردشگری، آموزش، صنایع دستی و خوراکی است. از همین رو می توان مشاهده کرد که فضای اقتصادی این شهر بسیار رقابتی بوده و کسب و کارها برای پیشی گرفتن از یکدیگر بسیار در تلاش هستند.

سازمان ها و تجارت ها برای اینکه بتوانند در میان محصولات و خدمات مشابه دیده شوند و توجه مشتریان را جلب کنند باید یک ویژگی رقابتی برای خود داشته باشند. اخذ ایزو می تواند یکی از این برگ های برنده باشد. سازمان ها با اخذ ایزو در قم به مشتری این اطمینان را میدهند که در تولید و ارائه بسیار دقیق بوده و در قبال رضایت مشتریان خود مسئول هستند. همین نکته به ظاهر ساده می تواند نقش بزرگی در میزان توجه مشتریان به سازمان داشته باشد و موجب رضایت خاطر و اعتماد سازی در مشتری شوند.

مشتریان با اعتماد به یک بند معتبر و مسئول در اصل به ان برند اعلام وفاداری کرده و آن را ارجح بر سایر رقبا دانسته اند بنابراین با اخذ ایزو در قم یک تعامل دو طرفه و مسئولانه بین سازمان و مشتری ایجاد می شود. پس می توان نتیجه گرفت که اخذ ایزو در قم یک سرمایه گذاری دقیق و راهبردی است که نتیجه آن رشد و پیشرفت سازمان خواهد بود.

برای اخذ گواهینامه ایزو در قم چه مدارکی لازم است؟

عمده مدارکی که موسسات اخذ ایزو که برای صدور گواهینامه ایزو درخواست می کنند در تمامی شهرها و استان ها یکسان است یعنی مدارکی که برای اخذ ایزو در تهران لازم است در مراحل اخذ ایزو در قم نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ایزو عبارتند از مدارک فنی و عمومی. مدارک عمومی شامل جوازهای فعالیت و مدارک موجودیت حقوقی مجموعه بوده و مدارک فنی نیز به معنی آن است که سازمان در زمینه فعالیت خود صلاحیت علمی لازم را دارد یا خیر.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که در کل مدارک مورد نیاز برای اخذ ایزو در قم به صورتی است که سازمان ها باید برای آماده کردن آن با یک مشاور ایزو در ارتباط باشند.

برای اخذ گواهینامه ایزو در قم به کجا مراجعه کنیم؟

موسسه دیاکو یکی از شرکت های گواهی کننده ایزو در ایران است که بیش از یک دهه در زمینه صدور انواع گواهینامه بین المللی ایزو فعال است. این موسسه با گرداوری مجرب ترین کارشناسان و مشاوران ایزو از سراسر کشور توانسته است تیمی قدرتمند از کارکشتگان این حرفه را گرد هم جمع کرده و همین امر سبب شده است تا مشتریان با طیب خاطر تمامی مراحل را به کارشناس واگذار کرده و دیگر نگرانی از چگونگی انجام امور نداشته باشند. مشاوران ایزو دیاکو تا مراحله صدور گواهینامه در کنار مشتریان عزیر خواهند بود و تا تحویل گواهینامه به کارفرما همراه سازمان خواهند بود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با تلفن های مجموعه در تماس باشید و یا از طریق پیامرسان های مختلف برای ما پیغام بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO