اخذ ایزو در اهواز

اخذ ایزو در اهواز با ایزو دیاکو

اخذ ایزو در اهواز با ایزو دیاکو

اهواز به عنوان یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان خوزستان، همه روزه متقاضیان زیادی را برای اخذ ایزو در اهواز به خود می بیند. هلدینگ بین المللی دیاکو با نظر به این حجم از تقاضا برای اخذ ایزو توجه ویژه ای به این شهر داشته و دارد و همواره سعی بر آن داشته است تا بهترین خدمات خود را به این دسته از هم وطنان ارائه نماید.

در ادامه این مطلب بناست تا در مورد موقعیت شهر اهواز و اهمیت برخورداری از گواهینامه ایزو در این منطقه اطلاعات بیشتری را کسب کنیم. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

موقعیت شناسی

اهواز مرکز استان خوزستان شهری در جنوب غربی کشور واقع شده است. این شهر به واسطه موقعیت جغرافیایی خود و نزدیکی نسبی به مرز با عراق همیشه جایگاهی منحصر به فرد در بین شهرهای این منطقه داشته است. شهر اهواز با استفاده از این موقعیت توانسته است در اقتصاد کشور نقشی پر رنگ ایفا کند. همچنین اهواز بستر مناسبی برای صنعت گردشگری و دیگر صنایع است که همین نکته موجب شده است تا توجه کارآفرینان و صنعتگران را نیز به خود جلب کند.

به طور کلی استان خوزستان از آن جا که استانی نفت خیز و پر اهمیت است همیشه نگاه ویژه ای را بر خود داشته است، به واسطه صنایعی نفتی و گازی واقع در این منطقه ظرفیت ها و البته دغدغه ها در این استان همواره بحث برانگیز بوده است. اهواز به عنوان مرکز این استان نیز این ظرفیت ها را به ارث برده و بستری مناسب برای فعالیت های اقتصادی در خورد پرورش داده است. علاوه بر صنایع نفت و گاز، صنایع عظیمی در حوزه فولاد و آهن نیز در اقتصاد این استان نقش دارند.

خدمات اخذ ایزو در اهواز و دیگر شهرهای خوزستان

لاین صدور ایزو در موسسه دیاکو موسوم به ایزودیاکو خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان خوزستان انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در اهواز، آبادان، آغاجاری، امیدیه، اندیکا، اندیمشک، ایزه، باغ ملک، باوی، بندر ماهشهر، بهبهان، حمیدیه، خرمشهر، دزفول، دشت آزادگان، رامشیر، رامهرمز، شادگان، شوش، شوشتر، کارون، لالی، مسجد سلیمان، گتوند، هویزه و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

برای اخذ ایزو در اهواز به کجا مراجعه کنیم؟

ایزو دیاکو سالهاست که در حوزه صدور گواهینامه ایزو به عنوان یکی از برترین موسسات اخذ ایزو شناخته می شود که با ارائه گواهینامه های ایزو به صورت خود اظهاری طی این سالها در کنار هزاران کسب و کار مسیر را برای موفقیت و توسعه هموار کرده است. هم میهنان از جای جای ایران اسلامی می توانند با برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ایزو دیاکو نسبت به اخذ ایزو در اهواز اقدام کنند. برای این منظور می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ایزو دیاکو در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی