نمایندگی ایزو در کرج

ایزو دیاکو نمایندگی ایزو در کرج

نمایندگی ایزو در کرج

اگر به دنبال اخذ گواهینامه ایزو بوده باشید حتما با عباراتی نظیر نمایندگی یا دارنده نمایندگی و امثال آن برخورد داشته اید. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که این شرکت ها چگونه نمایندگی خود را از شرکت های خارجی دریافت می کنند و یا چگونه می توان نمایندگی اخذ ایزو دریافت کرد؟

حساسیت هایی که در رابطه با اخذ گواهینامه معتبر ایزو در کرج وجود دارد سبب شده است تا متقاضیان به نکات متعددی برای انتخاب شرکت مشاور ایزو توجه داشته باشند. اگر شما نیز قصد دارید کسب و کار خود را از مزایای اخذ ایزو بهره مند کنید، باید از انتخاب خود مطمئن باشید چرا که شرکت های ایزو دهنده در کرج بسیار متعددند و لازم است معتبرترین و برترین آن ها را برای اخذ ایزو انتخاب کرد.

هدف تیم ایزو دیاکو از تهیه این مقاله آن است که مشتریان و هم میهنان را در مسیر دریافت گواهی معتبر و کارا راهنمایی کرده و از ورود صدمات و لطمات به کسب و کارها جلوگیری کند.

چگونه نمایندگی ایزو در کرج پیدا کنیم؟

برای اینکه نمایندگی معتبری برای اخذ ایزو در کرج پیدا کنیم روش های مختلفی وجود دارد.

تیم پشتیبانی ایزو همواره با این سوال روبرو است که آیا اخذ ایزو از نمایندگی ایزو در کرج لزوماً نیاز به مراجعه حضوری دارد یا خیر. مراجعه حضوری منوط به شرایط محیطی و ضوابط شرکت صادر کننده دارد. در برخی موارد به دلیل بعد مسافت و یا عدم امکان پذیرایی در محل ممکن است جلسات اخذ ایزو به صورت مجازی برگزار شود.

مشتریان عمدتاً با گشت و گذار در گوگل با تعداد بسیاری شرکت فعال در زمینه ایزو روبرو می شوند که هر یک در نقاط مختلف کشور پراکنده شده اند. این شرکت ها قادرند تا خدمات خود را به صورت حضوری و در برخی موارد عیر حضوری ارائه دهند.

اما نکته ای که در اخذ نمایندگی ایزو وجود دارد آن است که این اقدام نیاز به کسب مجوزهای لازم و تایید رزومه های کاری از مرجع نمایندگی و سازمان استاندارد ایران باشد. این نکات سبب می شود تا کسب و کار علاوه بر اینکه از یک ایزوی معتبر بهره مند می شود بتواند در اموری نظیر ممیزی نیز روی شرکت صادر کننده حساب کند.

اخذ ایزو از نمایندگی ایزو در کرج چه مزایایی دارد؟

اخذ ایزو از مراکز معتبر مزایایی دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. از جمله :

 1. ارزیابی نیازهای مشتریان
 2. دریافت گواهینامه ISO در کرج با کد رجیستری معتبر که قابلیت استعلام گواهینامه ایزو دارد.
 3. ارتقاء کیفیت در شرکت ها و کسب و کارها
 4. ارتقاء کیفیت در محصولات و خدمات
 5. بهبود سیستم
 6. افزایش درآمد
 7. افزایش سودآوری
 8. کاهش هزینه ها
 9. امکان بین المللی شدن تجارت و کسب و کار

نمایندگی ایزو در کرج چه خصوصیاتی دارد؟

مشتریان معمولاً در مورد اینکه چطور به نمایندگی ایزو اعتماد کنند سوالاتی را مطرح می کنند. در جواب باید گفت شرکت های مشاوره ای ایزو و صادر کنندگان ان برای اینکه بتوانند اعتماد مشتریان را جلب کنند باید شاخصه هایی را در اختیار داشته باشند. شرکت های نمایندگی ایزو در کرج باید مجوزهای خاصی را از سازمان استانداردسازی و وزارت صنعت، معدن و تجارت داشته باشند تا به عنوان سازمانی معتبر برای اخذ ایزو شناخته شوند. همجنین این شرکت ها باید اسناد هویتی، رزومه کاری و مجوزهای خود در خصوص ثبت و صدور گواهینامه ایزو را در سایت خود و در دسترس مشتریان قرار دهند. یکی دیگر از نکان اعتماد سازی در دسترس قرار دادن مشخصات کارکنان و رزومه کاری آن هاست.

اخذ گواهینامه از نمایندگی ایزو در کرج چگونه است؟

تقریبا تمام نمایندگان ایزو روند مشابهی را برای صدور ایزو طی می کنند. این مراحل شامل موارد زیر است :

 1. عقد قرارداد برای اخذ ایزو
 2. انجام ممیزی
 3. کنترل موارد عدم انطباق
 4. بازنگری در پرونده ها و مدارک
 5. صدور گواهینامه ایزو

ایزو دیاکو، نمایندگی ایزو در کرج

هلدینگ بین المللی دیاکو به عنوان یکی از معتبرین مراکز نمایندگی ایزو در کرج این افتخار را دارد که با کسب تجربه طی سالیان متمادی در زمینه صدور گواهینامه ایزو در کرج به بیش از صدها کسب و کار در مسیر پیشرفت کمک کرده است. برای آگاهی از شرایط ، مراحل صدور گواهینامه ایزو در کرج و هزینه صدور گواهینامه ایزو در کرج می توانید با شماره های تماس محموعه در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO