مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج

مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج در ایزو دیاکو

مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج با ایزو دیاکو

مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج یکی از خدماتی است که کسب و کارها و شرکت ها به دنبال آن هستند. بسیاری از متقاضیان  دریافت گواهینامه ISO در کرج تصور می کنند که این امکان در این منطقه وجود ندارد و حتماً باید به پایتخت مراجعه کنند. مت در تیم ایزو دیاکو سعی بر آن داریم تا این تصور رایج را شکسته و به متقاضیان اخذ گواهی استاندارد در کرج این اطمینان را بدهیم که در این شهر پتانسیل های خوبی برای مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج وجود دارد. گروه ایزو دیاکو از زیر مجموعه هلدینگ بین المللی دیاکو، همواره با خدمات مستمر و پشتیبانی 24 ساعته پایمردی خود را در این راه به اثبات رسانده است.

هلدینگ دیاکو به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های مشاوره ای ایزو در کرج توانسته است با بیش از هزاران صدور موفق گواهینامه ایزو طی مدت یک دهه یه یکی از قطب های اخذ ایزو در غرب کشور بدل شود. اگر می خواهید با یک مرکز صادر کننده گواهینامه معتبر ایزو در کرج مشورت کنید، با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای دریافت ایزو در کرج از کجا شروع کنیم؟

اگر به عنوان یک کسب و کار نوپا و یا یک سازمان معتبر و با سابقه قصد دارید برای تجارت خود یک سکوی پرش بسازید باید به گواهینامه ایزو اعتماد کنید. اخذ این گواهینامه سبب می شود تا مشتریان به کسب و کار شما به عنوان مجموعه ای حرفه ای و حساس به کیفیت نگاه کرده و شما را از دیگر رقبایتان تمیز دهند. بنابراین می توان گفت صدور گواهینامه استاندارد ایزو در کرج در واقع برخورداری از یک مزیت رقابتی است.

اما برای مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج ابتدا باید یک مرکز صادر کننده ایزو که معتبر باشد، پیدا کرد. مرکز صدور ایزو باید مشخصه هایی داشته باشد تا بتوان آن را معتبر دانست. با ما همراه باشید تا مراکز معتبر صدور ایزو را بشناسیم.

شرکت های گواهی کننده ایزو در ایران

موسسات اخذ ایزو در ایران معمولاً تحت نظارت سازمان مشخصی نبوده و برای شروع فعالیت خود نیازمند اخذ مجوزهای خاصی نیستند. این شرکت ها اغلب ممکن است کلاهبردار بوده و گواهینامه های بی اعتبار صادر کنند. بنابراین لازم است در خصوص این شرکت ها بیشتر بدانیم.

موسسات صدور گواهینامه ایزو اصطلاحاً CB نام دارند، این CBها می بایست از یک مرجع اعتبار بخشی تاییدیه لازم برای صدور گواهینامه های ISO را کسب کنند. مراجع اعتبار دهی یکی از دو مرجع انجمن IAF و یا کمیته ASCB هستند که خود به طور مستقیم با سازمان جهانی استاندارد سازی ISO در ارتباط هستند. این دو مرجع با بررسی صلاحیت مراکز صدور آن ها را مجاز به صدور گواهینامه می کنند.

سازمان ملی استاندارد هر کشوری در انجمن IAF عضویت داشته و با این عضویت به نماینده قانونی این انجمن جهانی در کشور خود بدل می شود. به این ترتیب سازمان استاندارد ایران نیز به طور غیر مستقیم از طیق انجمن IAF با سازمان جهانی استاندارد سازی در ارتباط بوده و این سازمان را در ایران نمایندگی می کند. می توان نتیجه گرفت هر مرکز مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج و دیگر نقاط کشور باید زیر نظر و با تایید سازمان ملی استاندارد ایران فعالیت کند. بنابراین بسیار مهم است که این مراکز وجاهت قانونی را برای صدور گواهینامه ایزو دارا باشند. زیرا متقاضیان گواهینامه ایزو زمانی که به دنبال یک موسسات صدور گواهینامه ایزو هستند با فهرست طویلی از نام ها و شرکت ها مواجه می شوند که همگی مدعی صدور گواهینامه معتبر هستند در حالی که شاید ادعای هیچ یک از آن ها صحت نداشته باشد. بنابراین درخواست دهدگان باید ابتدا از اعتبار مرکز اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام کنند.

شرکت های مشاور ایزو دقیقاً چه وظایفی دارند؟

اگر می خواهید موفقیت کسب و کار خود را در آینده تضمین کنید، می توانید روی اخذ ایزو حساب کنید. این امر سبب می شود که با شناخته تر شدن کسب و کارتان به عنوان یک سازمان حامی کیفیت در محصولات و خدمات خود امتیاز رقابتی قابل توجهی کسب کنید.

اما پیاده سازی استاندارد ها کار ساده ای نیست و نیاز به دانش تخصصی دارد. این  دانش در اختیار مشاورانی است که در شرکت های مشاوره ای مشغول به کار هستند.مشاوران ایزو با آگاهی از مبانی و متن استاندارد ها می توانند در پروسه عملیاتی کردن و استقرار استانداردها راهنمای سازمان های درخواست دهنده باشند. مشاوران ایزو با برگزاری جلسات توجیهی با مدیران و کارکنان سازمان ، آن ها را با دستورات استاندارد آشنا کرده و در مورد پیاده کردن این دستورالعمل ها راهکارهایی را ارئه خواهند کرد.

شرکت های مشاوره با اعزام مشاور به سازمان، کمک می کنند تا برای دریافت ایزو گام اول را بردارد و بتواند استاندارد ایزو را به عنوان یک ابزار کاربردی در نظر بگیرد و نه صرفاً یک سند.

همانطور که از ظواهر امر بر می آید بخش مهمی از روند مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج  را مشاوره آن تشکیل داده است. چرا که سازمان ها بدون انجام یک مشاوره درست عملاً نمی توانند موفق به دریافت این گواهینامه شوند. پس توصیه می شود پیش از هر اقدامی متقاضیان با یک مشاور ایزو زبده مشورت و در مورد گزینه های پیش روی خود تصمیم صحیح را اتخاذ نمایند.

برای مشاوره و صدور گواهینامه ایزو در کرج  به کجا مراجعه کنیم؟

هلدینگ بین المللی دیاکو به همراه کوله باری از تجربه در زمینه صدور ایزو تا کنون به بیش از صدها کسب و کار در سراسر ایران یاری رسانده است. این رزومه قوی سبب شده است تا مدیران دپارتمان صدور ایزو در هلدینگ دیاکو بیش از گذشته در قبال صدور گواهینامه های بین المللی معتبر احساس وظیفه نموده و با حساسیت بیشتری متقاضیان را همراهی نمایند.

این مرکز با ارائه مشاوره رایگان موفقیت و پیشرفت مشتریان را اولویت قرار داده و همواره سعب بر آن داشته است تا بهترین گزینه را پیش روی درخواست دهندگان قرار دهد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان کافی است با تلفن های این مرکز تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی