اخذ گواهی استاندارد در کرج

اخذ گواهی استاندارد در کرج در ایزودیاکو

اخذ گواهی استاندارد در کرج با هلدینگ بین المللی دیاکو

به عنوان یکی از معتبرترین و پر سابقه ترین موسسات اخذ ایزو در کرج، تیم صدور و اخذ ایزو این مجموعه به کسب و کارها و سازمان ها توصیه می کنند که برای افزایش بهره وری و درآمد خود به اخذ گواهی استاندارد در کرج روی بیاورند. دریافت گواهینامه  ISO در کرج باعث می شود. اخذ ایزو از موسسه دیاکو به معنی این است که می توانید با یک هزینه معقول و مناسب سرمایه گذاری بلند مدتی را برای رشد و افزایش درآمد خود انجام دهید.

اخذ گواهی استاندارد در کرج چه مراحلی دارد؟

صدور گواهینامه بین المللی ایزو در کرج سه مرحله دارد. مراحل دریافت ایزو را به ترتیب با هم شرح خواهیم داد و از جزئیات آن باخبر خواهیم شد :

گام اول: هر سازمانی که می خواهد استانداردی را در خود پیاده سازی و گواهینامه مختص آن را دریافت کند، باید الزاماتی را که در متن استاندارد درج شده است را به طور دقیق اجرایی کند.

برای مثال سازمان ها برای اخذ فوری گواهینامه ایزو 9001 باید بندهای مندرج در متن استاندارد ایزو 9001 نسخه 2015 را یا کمک مشاور ایزو پیاده سازی کنند. سازمان باید تمامی این بندها را پیاده و اجرایی کند تا بتواند از ممیزی ها سربلند خارج شود تا موفق به دریافت استاندارد ایزو 9001 شود.  همین روند برای دیگر استانداردها نیز صادق است. البته در برخی گواهینامه ها ممکن است بسته به موضوع فعالیت و ماهیت شرکت برخی از بندها مستثنی شوند.

حال که صحبت از پیاده سازی استاندارد به میان آمد، لازم است بدانید که این امر تنها با کمک مشاور ایزو و از طریق شرکت های مشاوره ایزو امکان پذیر است. مشاور ایزو با تهیه برنامه مدون و دقیق برای پیاده سازی بندهای استاندارد ایزو مورد نظر در کنار شرکت درخواست دهنده است تا موفق به دریافت گواهینامه شود. پس از انجام برنامه ریزی و اجرای آن ها، شرکت های ایزو دهنده در کرج که مسئول ارائه گواهی به سازمان است روند انجام ممیزی را آغاز می کند تا از پیاده سازی دقیق استاندارد اطمینان حاصل کند.

گام دوم: انتخاب CB یا مرکز صدور ایزو معتبر است. در این مرحله پس از تهیه نقشه راه برای پیاده سازی استاندارد باید یک مرکز ممیز برای سازمان انتخاب شود.

گام سوم:  انجام ممیزی سومین مرحله از اخذ گواهی استاندارد در کرج است. پس از انجام ممیزی در صورت مغایرت، نقاط عدم تطابق به سازمان گزارش می شود و پس از آن مجددا باید برای رفع آن ها با مشاور در تماس باشد. پس از انجام تغییرات مجددا سازمان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

شرایط اخذ گواهی استاندارد در کرج

حال که با مراحل اخذ ایزو آشنا شده ایم وقت آن رسیده است تا از شرایط صدور ایزو در کرج نیز آگاه شویم. شرایط اخذ گواهینامه بین المللی ایزو در کرج به شرح زیر است:

  • شرکت باید دارای جواز و پروانه باشد.
  • سازمان از نظر حقوقی وجود خارجی داشته باشد.
  • شرکت در حال راه اندازه باشد یا مشغول به کار باشد.
  • مطابق قوانین ملی رفتار کند.
  • الزامات اجرایی در سازمان قابل مشاهده باشد.

مدارک لازم برای ثبت گواهینامه ISO در کرج

مدارک لازم برای اخذ گواهی استاندارد در کرج به این شکل است که دو بخش فنی و حقوقی تشکیل شده است.

بخش فنی و تخصصی : تمامی مستندات، دستورالعمل ها و فرم های مورد نیاز برای استاندارد در این دسته قرار می گیرند. این مستندات که از جانب کارشناسان سازمان تهیه می شود.

بخش حقوقی و حاکمیتی :  این دسته از مدارک مربوط به این نکته است که شرکت از نظر حقوقی و اسناد ثبتی موجودیت داشته باشد. همینطور اگر برای فعالیت نیاز به مجوزهای حاکمیتی دارد آن را اخذ کرده باشد.

برای اخذ گواهی استاندارد در کرج به کجا مراجعه کنیم ؟

برای صدور گواهینامه بین المللی ایزو باید به مراکز معتبر CB که تحت اعتبار مراجع اعتبار دهی فعالیت می کنند مراجعه کرد. سازمان ملی استاندارد تحت اعتبار مراجع اعتباردهی جهانی فعالیت کرده و مراکز تحت نظر استاندارد نیز به صورت خودکار معتبر شناخته می شوند. هلدینگ بین المللی دیاکو یکی از مراکز صدور ایزو و یکی از معتبر ترین شرکت های گواهی کننده ایزو در ایران است. برای درخواست گواهی بین المللی ایزو در کرج و سایر نقاط کشور می توانید به تیم مشاوران ایزو دیاکو پیام دهید و یا از طریق تلفن های تماس مشاوره رایگان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی

تخفیف ویژه انواع گواهینامه های ایزو ISO