اخذ ایزو در مازندران

اخذ ایزو در مازندران با ایزو دیاکو

اخذ ایزو در مازندران با ایزو دیاکو

برخورداری از گواهینامه بین المللی ایزو در جای جای ایران می تواند به رشد و پیشرفت یک کسب و کار محلی در سطح کشوری و بعضاً منطقه ای کمک شایانی کند. این موضوع سبب شده است تا از بسیاری از کسب و کارهای واقع در نقاط مختلف ایران اسلامی برای اخذ ایزو به هلدینگ بین المللی دیاکو مراجعه نمایند. بسیاری از این کسب و کارها با هدف رشد و برند سازی به کارشناسان ایزو دیاکو مراجعه کرده و پس از دریافت یک گواهینامه برای اخذ دیگر گواهینامه های بین المللی نیز ایزو دیاکو را انتخاب می کنند.

کارشناسان ایزو دیاکو با ارائه مشاوره های رایگان والبته دقیق، بهترین و ضروری ترین گواهینامه های را به متقاضیان معرفی کرده و بدین ترتیب از صرف هزینه های نابجا جلوگیری می کنند. این نکته موجب شده است تا بسیاری از متقاضیانی که توسط موسسات اخذ ایزو که اغلبشان غیر مجاز و سود جو هستند، گمراه شده اند بتوانند با اتخاذ تصمیم درست و کارآمد از اتلاف منابع مالی و انسانی خود اجتناب کنند.

به همین دلیل است که ایزو دیاکو با برخورداری از نمایندگی رسمی شرکت کیو اگزم آلمان در ایران، همه ساله به عنوان یکی از برترین موسسات صدور ایزو در کشور انتخاب شده و مفتخر است تا خدمت رسان هم میهنان از تمام نقاط کشور باشد.

اخذ ایزو در مازندران چه مراحلی دارد؟

برای اخذ ایزو در مازندران باید مراحل ساده ای را طی کرد. این مراحل شامل روندی است که هم متقاضی و هم شرکت گواهی کننده ایزو در ایران باید طی کنند. این مراحل را در چند بند می توان شرح داد.

مرحله اول : متقاضی برای اخذ ایزو در مازندران باید ابتدا با یک شرکت مشاوره ایزو مانند ایزو دیاکو در تماس باشد تا بتواند برای انتخاب گواهینامه مناسب خود راهنمایی بگیرد. شرکت مشاوره ای ضمن معرفی گواهینامه های مناسب سازمان، یک مشاور ایزو را برای پیاده سازی آن به سازمان معرفی و اعزام می کند.

مرحله دوم : پس از استقرار مشاور در سازمان، با تشکیل جلسات توجیهی و عملی از طرف وی برای کارکنان و مدیران نحوه پیاده سازی استاندارد در سازمان تشریح و برای آن برنامه ریزی های دقیق می شود. مشاور طبق برنامه ریزی انجام شده با برگزاری جلسات آموزشی کارکنان را توجیه می کند و طریقه عملیاتی کردن دستورالعمل های استاندارد را توضیح می دهد.

مرحله سوم : با تشخیص مشاور پس از انجام برنامه ریزی های قبلی سازمان آمادگی خود را برای انجام ممیزی به شرکت صادر کننده اعلام می کند.

مرحله چهارم : مرکز صدور و اخذ ایزو در مازندران پس از وصول درخواست ایزو و ممیزی، یک ممیز را برای پایش پیاده سازی استاندارد به سازمان متقاضی ایزو اعزام می کند. ممیز با انجام آزمون های مشخصی استقرار استاندارد را در سازمان مورد ارزیابی قرار می دهد و در صورت عدم وجود نقص مراتب را به مرکز اعلام می کند. مرکز صادر کننده نیز با وصل گزارش ممیزی روند صدور را آغاز می کند.

نکته : در صورت بروز نقاط عدم انطباق ممیز به سازمان گزارش می دهد و سازمان برای رفع آن باید مجدداً با یک مشاور ایزو همکاری داشته باشد. پس از رفع این نقاط دوباره به مرکز صادر کننده برای ممیزی درخواست می دهد.

قیمت ایزو در مازندران چه قدر است؟

اخذ ایزو در مازندران مشمول هزینه های مختلفی است که هریک به صورت مجزا در بهای تمام شده گواهینامه اثر گذار خواهند بود. در ادامه برخی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت ایزو را با هم برخواهیم شمرد تا بتوان دید درستی از این مطلب داشت.

یکی از مهمترین عواملی که در قیمت ایزو موثر است خود شرکت صادر کننده ایزو است. شرکت های صدور گواهینامه ایزو در ایران به صورت مستقل و خصوصی فعال هستند و در واقع می توان گفت نظارت واحدی بر کار آنان وجود ندارد. به همین دلیل است که بسیاری از این شرکت ها در قیمت گذاری سلیقه ای عمل کرده و هر یک با توجه به هزینه های جاری خود گواهینامه های صادره را قیمت گذاری می کنند.

عامل دیگر را می توان به کار گیری مشاور دانست. بهره گیری از یک مشاور ایزو حرفه ای و با سابقه مستلزم صرف هزینه های نسبتاً بالایی است. مشاور علاوه بر دستمزد خود، هزینه های دیگری نظیر اقامت، ایاب و ذهاب، پذیرایی، برگزاری کلاس های آموزشی برای کارکنان و … را به سازمان تحمیل می کند.

از دیگر مسائلی که در بهای تمام شده اخذ ایزو در مازندران نقش دارد ممیزی است. ممیزی خود به تنهایی فرایندی پر هزینه است. استقرار و ایاب و ذهاب ممیز از یک سو، از یوس دسگر تهیه مستندات آزموها و گزارشات هزینه بسیاری برای متقاضی به همراه دادر. به همین خاطر است که بسیاری از شرکت های تازه کار به سراغ گواهینامه ایزو بدون ممیزی می روند. این گواهینامه ها علاوه بر برخورداری از اعتبارات لازم تنها از مرحله ممیزی پرش کرده و بدون پایش استاندارد صادر می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه ایزو بدون ممیزی می توانید با مشاوران ایزو دیاکو در تماس باشید.

برای اخذ ایزو در مازندران به کجا مراجعه کنیم؟

ایزو دیاکو یکی از موسسات صدور ایزو است که با تجربه سالیان متمادی در این حوزه سالهاست که به کارآفرینان در استان مازندران گواهینامه ایزو ارائه می کند. این مجموعه با در نظر گرفتن نیاز کسب و کار بهترین گواهینامه های را معرفی و با ارائه مشاوره رایگان به تمام ابهامات متقاضی پاسخ می دهد. هم میهنان در استان مازندران همواره می توانند برای ارتباط با کارشناسان ایزو دیاکو از طریق تلفن های تماس اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی